Dzieci od 6 roku życia i młodzież

DZIECI OD 6 ROKU ŻYCIA I MŁODZIEŻ

Centrum Nauki Języka Angielskiego Londynek umożliwia naukę jezyka angielskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania, w różnym systemie częstotliwości spotkań. Zajęcia odbywają się metodą tradycyjną, z wykorzystaniem starannie dobranych podręczników pozwalających na rozwój wszystkich umiejętności językowych takich jak: reading, speaking, listening, writing, czy grammar.

Dopasowując się do wciąż rosnących potrzeb naszych słuchaczy stworzyliśmy kilka rodzajów grup.

grupa 4-8 osobowa, która zapewnia doskonały kontakt z lektorem, dużą efektywność oraz możliwość wykreowania przyjaznej atmosfery i więzi pomiędzy uczestnikami kursu ( najkorzystniejszy i najczęściej wybierany przez słuchaczy Londynka wariant)

Dla osób nieśmiałych, indywidualistów oraz osób zainteresowanych nauką języka specjalistycznego proponujemy opcje dodatkowe:
grupa 2-osobowa
lekcje indywidualne.

Czas spotkań i ich częstotliwość możliwa jest w następujących wariantach:

• zajęcia po 45 minut 2 razy w tygodniu,
  • zajęcia po 90 minut 1 razy w tygodniu,
  • zajęcia po 60 minut 1 razy w tygodniu (najczęściej wybierany wariant),
  • zajęcia po 60 minut, częstotliwość spotkań ustalana indywidualnie (zajęcia grup 2 osobowych lub indywidualne).

Kurs rozpoczyna się w drugiej połowie września i obejmuje 65 spotkań z lektorem (przy częstotliwości spotkań 2 x w tygodniu), lub 33 spotkania (przy częstotliwości spotkań 1 x w tygodniu).