Trochę słów o nas...

O nas

Centrum Nauki Języka Angielskiego Londynek, z główną siedzibą w Skierniewicach działa od 2008r. Początkowo zajęcia prowadzone były w niewielkim lokalu przy ul Wagnera 1/27. Brak możliwości rozwoju, mało komfortowe warunki pracy a przede wszystkim  rosnąca liczba naszych studentów sprawiła, że siedziba szkoły została przeniesiona do nowoczesnego budynku przy ul. Asnyka 92.

Dysponujemy 3 nowoczesnymi salami lekcyjnymi, wyposażonymi w sprzęt multimedialny. Możliwość połączenia 2 sal w jedną daje nam przestrzeń potrzebną do organizowania zabaw i przyjęć dla naszych słuchaczy. Specjalnie dla oczekujących na zajęcia słuchaczy czy rodziców naszych młodszych studentów stworzyliśmy przytulny kącik, w którym na wygodnej kanapie mogą przejrzeć  prasę, przygotować się do testu lub porozmawiać z kolegami z grupy.

W murach naszej placówki kształcą się zarówno dzieci jak i dorośli.  W zajęciach uczestniczą dzieci od 4 roku życia. Metody nauczania są ściśle dopasowane do wieku i możliwości intelektualnych studentów.

Młodzież i dorośli uczymy metodą tradycyjną lub metodą AVALON QUANTUM ENGLISH na stosowanie której tylko nasza szkoła ma w Skierniewicach licencję.  Jest to metoda opracowana w szkole językowej AVALON w Londynie, a stosowana jest w szkołach językowych na całym świecie.

Od września 2018r Londynek dodaje do swojej oferty również nauczanie języka niemieckiego!

Centrum Nauki Języka Angielskiego prowadzi zajęcia dla pracowników takich firm jak VEKA, RUUKI POLSKA, BANK PKO, ENER TEST TESTERY I DIAGNOSTYKA, POLSKO- NIEMIECKA IZBA PRZEMYSŁOWO HANDLOWA czy SIZEI.

20180815_200147